پیام مدیر عامل

عکس مدیر عامل

«به نام حضرت حق»

خداوند متعال را بابت توجهات حق تعالی بندگی کرده و با افتخار و قدردانی به همراه مسئولین، مدیران و کارکنان فرهیخته و پرتلاش خانواده بزرگ و خوش نام شرکت ساختمانی و نصب صنایع و معادن پارس (پامیکو) که دو دهه سابقه اجرایی موفق را در اختیار دارد، بیستمین سالگرد تأسیس شرکت را جشن می‌گیریم. شرکت پامیکو این افتخار را دارد که با احترام به ارزش‌های مهندسی از سرمایه عظیم نیروی انسانی متخصص و متعهد و استفاده از ماشین‌آلات تخصصی، در عرصه معدن و صنایع معدنی حضور فعال داشته باشد. راهبرد شرکت پامیکو، توسعه همکاری مؤثر با سایر شرکت‌های قابل اعتماد و ایجاد تعامل مفید برای توسعه بازار کار و کسب و حضور حرفه‌ای در داخل و خارج از کشور است.

شرکت پامیکو تعهد خود را به اجرای استانداردهای مدیریت پروژه، سیستم مدیریت کیفیت، ایمنی و محیط زیست، سرعت و دقت و انجام مسئولیت‌های اجتماعی تأیید می‌کند و با استفاده از دانش و فناوری، هدف اصلی خود را به دست آوردن رضایت کارفرمایان و مشاوران محترم و همچنین تمام ذینفعان قرار داده است و همواره با استفاده از تجهیزات و ابزارهای تخصصی به روز، سعی در افزایش بهره‌وری و بهبود مستمر عملکرد خود دارد.

مدیریت شرکت اعتقاد دارد که با استفاده از خلاقیت و نوآوری نیروهای جوان و متخصص و بهره‌گیری از تجربیات ارزشمند پیشکسوتان در حوزه ساخت و صنایع با رعایت اصل مشتری‌مداری، قادر خواهد بود همواره نقش آفرینی کند و به عنوان یکی از برترین و پیشروترین شرکت‌ها در زمینه صنعت و توسعه صنایع وطن اسلامی شناخته شود.

امیر رضا فطوره چی

مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره